frekwencja a zaświadczenie

Szczere opinie o szkole i nauczycielach,
jeden warunek - wymagana kultura wypowiedzi.

frekwencja a zaświadczenie

Postprzez Aragorn89 Śr, 14 sierpnia 2013, 20:40

To prawda że teraz trzeba mieć 50 % obecności w miesiącu, aby dostać zaświadczenie ze szkoły. Czyli teraz trzeba będzie co miesiąc odbierać zaświadczenia? co jak przez jeden miesiąc mnie nie będzie ale w semestrze becdę miał 50 %, to wtedy nie dostanbę zaświadczenia że jestem uczniem. Chodzi mi oczywiście o szkołe policealną...
Aragorn89

Re: frekwencja a zaświadczenie

Postprzez martuuusia987 Śr, 11 września 2013, 20:21

ja slyszalam ze 50 % obecnosci ale w semestrze . 50 % obecnosci w miesiacu to bylby jakis debilizm bo faktycznie zaswiadczenie byloby wystawiane raz na miesiac wiec za duzo walenia sie z tym by bylo :) a tak to raz na pol roku zaswiadczenie wysla i finito ;) pzdr
martuuusia987

Postprzez gucio Cz, 12 września 2013, 03:43

Frekwencja dotyczy miesiąca z tym że poprzez platformę cyfrową można sobie uzupełnić frekwencję. I rzeczywiście wynosi ona 50% to i tak dużo na taką ilość spotkań.
Tylko uwaga nie wystarczy wejść i wyjść musisz być na niej co najmniej dwie trzy minuty.
Zaświadczenie rozumiem że chodzi o zaświadczenie do Powiatowego Urzędu Pracy w celu otrzymania wypłaty stypendium. To zgodnie z zarządzeniem, należy im dostarczać zaświadczenie co miesiąc aby nie wstrzymano wypłaty stypendium. I to nie wcześniej niż w ostatnim dniu miesiąca poprzedzającym wypłatę.
gucio

Postprzez onomatopeja_33 So, 21 września 2013, 12:18

Witam, jak można zrobić sobie tą frekwencje przez platformę?
onomatopeja_33

Postprzez Sekretariat Łódź Wt, 8 października 2013, 13:54

Proszę zgłosić się do Dyrektora szkoły, Dyrektor wyjaśni wszelkie wątpliwości.
Sekretariat Łódź

Powrót do O szkole