Przenoszenie z grupy do grupy

Szczere opinie o szkole i nauczycielach,
jeden warunek - wymagana kultura wypowiedzi.

Przenoszenie z grupy do grupy

Postprzez tabita_84 Cz, 3 października 2013, 19:47

Mam pytanie, na jakiej zasadzie odbywa się przenoszenie z grupy do grupy? Już przy zapisywaniu z koleżanką prosiłyśmy o przydzielenie do jednej grupy na zajęciach. Pani w sekretariacie szkoły zapewniała żeby się nie martwić, dobrze będzie. Na pierwszym zjeździe - szał, biegający ludzie po korytarzach - okazało się, że trzeba sobie znaleźć osobę w upragnionej grupie którą przypadkiem podnieca przejście do mojej :shock: Niestety takowa operacja się nam nie udała...Dzwonie dzielnie do sekretariatu: czy jeśli ktoś się wykreśli/zwolni się miejsce w grupie, to czy mogę na owo miejsce wskoczyć? Odpowiedź oburzonej Sekretarki: tak się nie da, bo takie miejsce jest kasowane. Zapraszam w trakcie zjazdu do dyrekcji w takich sprawach. ...nie rozumiem w czym jest problem? Może ktoś przeszedł już tą zatrważającą procedurę?
tabita_84

Re: Przenoszenie z grupy do grupy

Postprzez Sekretariat Łódź Wt, 8 października 2013, 13:42

W momencie zapisu do szkoły, zostajecie Państwo przypisani do danej grupy i wpisywani do dziennika tejże grupy. Chcąc przenieść się z jednej grupy do innej, trzeba wykreślać daną osobę z dziennika i miejsce to jest już stracone. Powstaje duży bałagan. Najlepiej od razu zaznaczyć w jakiej grupie chce się znaleźć. Jednak sprawy przenoszenia się w obrębie grup może uregulować Dyrektor, więc jeśli komuś bardzo zależy na zmianie należy udać się do Dyrekcji.
Sekretariat Łódź

Powrót do O szkole